Skip to Content

Jaunumi portālā Tavaskola.lv

Jaunākie ieraksti portālā:

Pēdējā laikā jauni raksti nav ievietoti.

Notikumi no portāla kalendāra:

Pēdējā laikā kalendārā jauni notikumi nav pievienoti.

Jaunas iespējas portālā Tavaskola.lv

28. II 2010. Paplašinātas iespējas: Parakstīšanās uz atsevišķu sadaļu. Tagad jūs varat parakstīties uz izmaiņām ne tikai Jums interesējošos rakstos vai forumu tēmās, bet arī uz izmaiņām veselās portāla sadaļās. Parakstīšanās saiti/pogu meklējiet zem kāda raksta attiecīgajā sadaļā, tā izskatīsies apmēram šādi: "Parakstīties uz: ierakstiem no tipa Pamati". Pēc parakstīšanās apstiprināšanas, Jūs saņemsiet paziņojumus par izmaiņām un jaunumiem šajā sadaļā, jums izvēlētajā veidā un laika intervālos. Tikai reģistrētiem lietotājiem.
28. II 2010. Jauna iespēja: Pievienot aprakstu par sevi. Vai ir kaut kas, ko vēlies pateikt citiem šī portāla lietotājiem par sevi? Tagad katram reģistrētam lietotājam ir iespēja to ierakstīt savā profilā. (Mans profils > Rediģēt > Lietotāja informācija).
27. II 2010. Jauna iespēja: Pievienot profila bildi. Beidzot esam salabojuši šo iespēju: Pievienot profila bildi. Lai to izdarītu, pēc pieslēgšanās portālam, jāspiež uz saites "Mans profils" lietotāja izvēlnē, un pēc tam cilne Rediģēt. Tad jārullē lapa uz leju, līdz parādās sadaļa "Attēls". Tur arī būs atrodami turpmākie norādījumi.
21. II 2010. Jaunas iespējas portālā: veidot Darba Grupas un pieteikties jau esošajās. Ir iedarbināts viens no galvenajiem iecerētajiem portāla lietotāju sadarbības rīkiem - iespēja veidot darba grupas. Mūsu redzējumā tā ir virtuāla darba vide, lai portāla lietotāji varētu apvienoties reālu darbu veikšanai. Ja sākotnēji tas varētu būt kāds kopīgi sagatavots izziņas materiāls vai publikāciju virkne, tad ar laiku ceram redzēt te organizējamies nodarbības, kursus, mācību nometnes un pat jaunu skolu aizmetņus.
Šī iespēja radīt savu darba grupu tiek dota katram reģistrētam lietotājam. Grupas var būt gan publiski pieejamas, gan privātas. Savā jaunizveidotajā grupā katram būs iespēja veidot rakstus - gan privātus, gan arī publiski apskatāmus, kā arī atsevišķus rakstus - kopīgi rediģēt ar saviem grupas biedriem. Katrai darba grupai ir dots arī pašai savs forums. Lasīt rakstu tālāk, lai apskatītu plašāku jauno iespēju sarakstu...