Lietotājā admin blogs

Portāla tehniskā apkope 26-30. maijā

Naktī no 26. uz 27. maiju tika veikta portāla tehniskā apkope. Taču, neparedzētu problēmu dēļ, tā ieilga līdz pat 30. maija pēcpusdienai. Šīs apkopes laikā tika veikti vairāki uzlabojumi, taču iespējams, ka ir arī tika pazaudēts kāds komentārs.

Izmēģinājuma bloga ieraksts - Ar video

Ikšķiles Brīvās skolas direktores Guntas Ošenieces  ievadvārdi semināram “Audz līdzi savam bērnam!”. Seminārs paredzēts vecākiem, skolotājiem, alternatīvo jeb iespēju skolu kustības atbalstītājiem. Gunta Ošeniece stāsta par skolas izveidošanos, mērķiem, darbības principiem un semināram izvirzītajiem uzdevumiem.

Aicinām jo īpaši ieklausīties minētajos principos, jo turpmāk, veidojot TautasForums.lv saturu, cik vien iespējams, arī mēs centīsimies tos ievērot.

Raksts pārpublicēts no portāla Tautasforums.lv

Apskatīt video