Lietotājā Druvienas skola blogs

Ērģeļmūzikas koncerts Velēnas baznīcā

Jau trešo gadu, tuvojoties gadu mijai, Druvienas bērni, jaunieši un pieaugušie, mūzikas studiju dalībnieki, vadītāji un visi citi, kuri vēlas savu dzīvi bagātināt ar mūzikas pieredzi, dosies pieskandināt Velēnas baznīcas velves ar ērģeļu skaņu maģiskajām vibrācijām. Tas ir īpašs notikums katram, kurš gada gaitā vingrinājies klavierspēlē - sadzirdēt, kā mūzika aizskan telpā jau pavisam citādā plašumā, tembrā un noskaņā.

Kokļu diena 17. decembrī Ziemas svētku noskaņās

17.decembrī kārtējā kokļu diena Druvienas skolā, šoreiz Ziemas svētku noskaņās. Pirmām kārtām aicināti visi, kuri izgatavoja kokles savām rokām Druvienas nometnēs, un, protams, arī citi, kuri  vēlas kopā muzicēt, dziedāt un dejot.

ES Izglītības, jaunatnes, kultūras un sporta ministru padomē iepazīstina ar Latvijas pieredzi un prioritātēm izglītības sistēmas sakārtošanā
28/11/2011 14:40

Šodien un rīt, 2011.gada 28. un 29.novembrī, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis un Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretārs Mareks Gruškevics Briselē piedalās Eiropas Savienības (ES) Izglītības, jaunatnes, kultūras un sporta ministru padomē, pārstāvot Latvijas Republiku Izglītības un zinātnes ministrijas kompetencē esošajos jautājumos.

Roberts Ķīlis: Slēgt mazās skolas nav pareizi

Slēgt mazās skolas nav pareizi
Sestdiena, 29 oktobris 2011 13:00 | Autors Ziņu redaktors

Slēgt Latvijas mazās skolas nav pareizi, jo tas ir arī valsts attīstības, ne tikai izglītības jautājums, intervijā Latvijas Radio teica izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis (ZRP).

Mazās skolas uztur dzīvību, šīs skolas ir viens no vietējās apkaimes attīstības punktiem. Tās saglabājot, tiek radīta cerība un iespējas, teica Ķīlis.

Latvijas Avīze: Druvēnieši inovatīvi saglabā tradicionālo

Druvēnieši inovatīvi saglabā tradicionālo

No  Latvijas Avīzes, 27.oktobris, 2011.

„Ja darbojas ar visu sirdi un pārliecību, tad nevar neizdoties”, saka Druvienas pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Jolanta Zirne. Viņas pārstāvētā pamatskola un Rīgas Angļu ģimnāzija – tās ir inovatīvākās Latvijas skolas, jo tieši šo skolu pedagogi vakar saņēma „Izglītības inovācijas balvu 2011”.

ILZE KUZMINA

Inovācija : Skola kā sabiedrības radošās attīstības centrs.

"Izglītības inovācijas balvu 2011" saņem Druvienas vidusskola un Rīgas Angļu ģimnāzijas pedagogu grupa

Autors: LETA informācija @ 26.10.2011

Satura barotne