Attēlu un galerijas pievienošana Tavam ierakstam: Vienkāršāks paņēmiens

Lietotāja admin attēls
Nav klātienē
Pievienojās: 25.01.2010

Attēlu ievietošana ierakstā portālā Tava Skola bijusi iespējama jau līdz šim, taču tas bija diezgan ķēpīgs process, un ne visi bija gatavi ar to nodarboties. Tagad esam ieviesuši vēl vienu attēlu ievietošanas paņēmienu, kuram nevajadzētu būt sarežģītāk kā pievienot failu epastam. Pievieno vairākus attēlus, un tie tiks automātiski pārvērsti galerijā!

1. Ieraksta veidošanas režīmā (Kā izveidot jaunu ierakstu?), rullē lapu uz leju, līdz ieraugi uzrakstu Attēli:. Zem tā vajadzētu būt vairākiem attēla pievienošanas laukiem. Tas izskatīsies apmēram šādi (var gadīties, ka Browse.. vietā būs "Pārlūkot"):
  2. Noklikšķini uz pogas "Browse..." (Pārlūkot...) un dialoga lodziņā, kas atvērsies, sameklē un iezīmē vajadzīgā attēla failu savā datorā (vai Flash atmiņā, CD diskā utt.), un nodpied pogu Open (Atvērt).
  3. Tad noklikšķini uz pogas "Augšuplādēt" . Šajā brīdī sāksies attēla ielādēšana mūsu portālā, un iespējams, podziņa uz kādu brīdi mainīs izskatu uz šādu: Augšuplādēt loading. (Piebilde: Ja izvēlētais fails ir ļoti liels vai Tavs interneta pieslēgums ir ļoti lēns, šis process var aizņemt ilgāk.) Kad attēls būs ielādēts, tad parādīsies apmēram šāds skats:
    Attēla detaļas
  4. Apraksts: laukā Tu vari ievadīt attēla aprakstu, kas parādīsies zem tā, kad citi apskatīs Tavu ierakstu. Ja izrādās, ka esi izvēlējies nepareizo attēlu, tad noklikšķini uz pogas "Izņemt", lai augšuplādēto bildi dzēstu.
  5. Gatavs! Tagad vari šādā pašā veidā pievienot citus attēlus nākamajos attēla laukos, un tie tiks automātiski sakārtoti nelielā galerijā :)

Piebilde: Lai taupītu vietu uz mūsu servera, pašlaik attēlu daudzums ir ierobežots. Ja Tev tiešām ir vajadzība ievietot vairāk attēlus kā šobrīd atļauts, tad lūdzu dod mums ziņu!

Piebilde 2: Ja kādu iemeslu dēļ vēlies izdzēst savu izveidoto ierakstu, kurā bijušas ievietotas bildes - tad lūgums vispirms IZŅEMT VISAS BILDES no tā, tikai tad dzēst laukā - citādi šīs bildes paliks uz mūsu servera un lieki aizņems vietu. Paldies par sapratni :)

Atpakaļ uz Rakstu veidošanas palīdzības sākuma lapu...

Tava ziņa

Lai ievadītu ziņu, vispirms ir jāienāk portālā.
johanslaimigaisStarptautiskā prenatālās izglītības konference Latvijā 17.jūnijā. Pilna ziņa kalendārā.pirms 4 gadi 20 nedēļas
johanslaimigaisAlternatīvās izglītības forums Valmierā 11. maijā Vidzemes Augstskolā. Pilna ziņa kalendārā.pirms 4 gadi 23 nedēļas
johanslaimigaisĀdažu Brīvā Valdorfa skola aicina pievienoties skolēnus 10.klasē! Zvanīt Kerolai – 29405547 Vairāk informācijas http://www.tavaskola.lv/node/711pirms 5 gadi 13 nedēļas
johanslaimigaisTālākizglītības seminārs Valdorfpedagoģija pirmsskolā 2012.gada 2. - 6.jūlijā Reģistrēšanās (Rīgā, Baltā ielā 15)pirms 5 gadi 16 nedēļas
johanslaimigaisVeidojas valdorfpedagoģijā balstīta jauna klase Valmierā. Tel. 29412690, 64233260 Ievai Zundai. Visa ziņa šeit:http://www.tavaskola.lv/node/708pirms 5 gadi 18 nedēļas
johanslaimigaisVēl iespējams pieteikt dalību un pievienoties diskusijā konferencē "Garīgo vērtību stiprināšana un vērtībizglītības aktualizācija izglītībā".pirms 5 gadi 30 nedēļas
johanslaimigaisAicinājums pievērst uzmanību Vecāku kustības aptaujai www.tautasskola.lv/pirms 5 gadi 30 nedēļas

Mūsu draugu lapas:

Tautasforums.lv

Tautasskola.lv

Saulesskola.lv

Drustu tautskola 99 Baltie Zirgi

Ikšķiles Brīvā Skola

Latvijas Humānās Pedagoģijas Asociācija

21. Gadsimta Skola

Sokrata Tautskola

Biedrība Cita Skola, NakotnesSkola.lv

Antroposofiskā kustība

Brīvā Māras Skola

Dzīvā Skola

Šobrīd klātienē ir:

Patlaban klātienē 0 users un 4 viesi.

Čats

Lai čatotu ar kādu no klātienē esošajiem lietotājiem, vispirms ir jāienāk portālā ar savu lietotājvārdu.

Apmeklējumu skaits kopš 26.11.2010

Notikumu kalendārs