Holodinamika

Veseluma kustība - kustība veselumā. Kā apzināties viengabalainību? Kā atrast vietu iekšējā telpā tiem, ko esam nodalījuši un devuši problēmas vārdu? Vai gan tie nav mūsu pašu bērni, kas visvairāk ilgojas mīlestības un nākuši, lai mēs iemācītos būt plašāk un just vairāk? Jo mēs katrs esam Visuma atspulgs, bezgalīgs...

Holodinamika ir garīga psohoterapija un sevis pilnveide vienlaikus.

Zinātniska, Rietumos izstrādāta, daudzu gadu praksē pārbaudīta, Krievijā papildināta garīgas psiholoģijas nozare, kas dod iespēju izcelt gaismā sasāpējušos šīs un citu dzīvju jautājumus un ļaut tiem atrist mīlestībā. Notiekošo vada ne vadītājs vai dalībnieki atsevišķi, bet  mīlestības lauks, vienojoties augstākajiem Es. Ceļojums un jaunrade savā iekšējā telpā, vienlaikus savs un līdzdalīts dvēseļu piedzīvojums.

Šī darba grupa paredzēta tiem, kas jau pazīstami ar šo metodi un tiem, kas vēlētos ar to iepazīties.

Fragmenti no grāmatas "Kā dzīvot priekā" - 3.daļa.

2. Septiņkārša cilvēka struktūra

Tagad aplūkosim konceptu par tā saucamo septiņkāršu cilvēka struktūru, par kuru pirmais runājis sengrieķu filozofs Plotins. Saskaņā ar šo struktūru, cilvēks sastāv no septiņiem ķermeņiem:
- Fiziskais ķermenis;
- Enerģētiskais (vai ēteriskais) ķermenis;
- Astrālais ķermenis, kas ir tverams kā mūsu jūtu pasaule, kā arī vēlmju, kompleksu, interešu, pieķeršanos pasaule;

Holodinamikas nodarbībām mainītas telpas

Tā kā Tallinas ielas telpas no augusta vairs nav pieejamas sabiedriskām aktivitātēm, nodarbību vieta ir mainījusies.

Pagaidām plānots, ka sestdienās tiekamies Laimas draugu namā - adrese Sporta 2a, sākums tāpat-pl. 12. 14. augustā nodarbība vēl nenotiek, jo telpās noris seminārs. Līdz ar pirmā nodarbība visdrīzāk būs 21. augustā (bet vēl šo apstiprināsim)

Šo otrdien, 10. augustā tiekamies pie Ludmilas (Meža 4a-25. Tas ir Pārdaugavā, Maritim hoteļa rajonā, pie pareizticīgo baznīcas) Pulcējamies no pl. 18.

Nodarbības turpmāk

[labots!]
Holodinamikas grupas tikšanās reizes joprojām būs otrdienās, pl.18.
Spēkā paliek arī sestdienas pl. 12 (izņemot šo sestdienu, 24. jūliju) - pirms tam gan labāk sazināties ar Jāni - 29116393 vai Ilzi 26622603.

Fragmenti no grāmatas "Kā dzīvot priekā" - 2.daļa.

Reiz dzīvoja PLAŠS REDZESLOKS. Bet tad mamma teica: "Pietiek lidināties mākoņos!", un arī skolā lika mācīties visu tikai tā un ne citādi, un tikai “iezubrīt”. Un Redzesloks ar laiku sāka kļūt šaurāks un šaurāks, kamēr kļuva par punktu. Kopš tā laika to arī dēvē par REDZES PUNKTU.

/Pēc Feliksa Kriviča fabulas motīviem/

Kas ir vainīgs un ko darīt?
(Holodinamikas sākums. Garīgā psihologa viedoklis)

Par Holodinamiku - fragmenti no grāmatas "Kā dzīvot priekā" - 1. daļa

"Kā dzīvot priekā
jeb Jaunākais Visuma Modelis”

fragmenti no grāmatas

Autori: Svetlana Privaļskaja un Dāvids Persics, psihologi, garīgi-psiholoģiskā centra "Voshozhdenie" dibinātāji, starptautiskās kustības "Mūsmājas ir planēta Zeme" ("Наш дом - планета Земля") līderi, Apziņas Ekoloģijas Starptautiskās Akadēmijas Pitagora vārda akadēmiķi.

"Klausieties uzmanīgi, lai nepārlektu pāri neizteiktajam, neuzrakstītajam - pāri galvenajam." Sen-Žermēns (Alķīmijas kurss)

Nodarbības turpmāk

Seminārs ir veiksmīgi pavadīts, turpinām darboties!

Sākot ar maiju Tallinas ielā 47 – 5,

ārdurvju kods: C 3578 Z, notiks:

otrdienās plkst.18.00 - holodinamikas procesi;

sestdienās plkst.12.00 – izkārtojumi.

Dalības maksa (par telpām): šobrīd 1 Ls no cilvēka + 2-... Ls tas, kuram bijis izkārtojums/process) - vai katrs pēc savām iespējām.

Nodarbības

Šobrīd nodarbības notiek reizi nedēļā, sestdienās, Tallinas ielā 49-5, sākam pl. 12. Tuvākā tikšanās šo sestdien, 13. martā.

Mēdzam satikties arī citās vietās un laikos, iepriekš sarunājot. Ja kādam ir interese, dodiet ziņu! :)

Aprīļa beigās plānots vairāku dienu seminārs ar mūsu skolotājiem, holodinamikas meistariem no Maskavas, Svetlanu Privaļskaju un Dāvidu Persicu. Precīzāka informācija vēl sekos!

Holodinamika („laika mašīna”)

Holodinamika (Ievads pamatjēdzienos).

23. aprīlī, sestdien, no pl. 10.00 līdz 19.00, Rīga, Klīveru iela 3

PRAKTISKĀS PSIHOLOĢIJAS metodes
HOLODINAMIKAS ievada seminārs

„Dzīves pamatvērtību atjaunošana
(personības, ģimenes, vispārcilvēcikajā līmenī)”

pieredzējušo psihologu Svetlanas PRIVAĻSKAJAS (Maskava)
un Dāvida PERSICA (Maskava) vadībā.

No Bailēm uz Mīlestību

Aicinām piedalīties praktiskās psiholoģijas seminārā

„No Bailēm uz Mīlestību”

Rebirthinga un Hellingera metodes Seminārs