Kas notiek šodien

Dot iespēju ātri, vienkārši ievietot īsu info par notikumiem, kurus citiem vēlas pavēstīt šīs darba grupas dalībnieki. Aicināti pieteikties izglītības, kultūras, pašattīstības, NVO un citu sabiedrisko norišu jomās darbīgi ļaudis un arī tie, kuri visa gada laikā rūpīgi izveido tikai vienu notikumu.

Kas notiek šodien

Šodien...

=====================================

Mārupes vecāku iniciatīvas grupa aicina uz tikšanos!

Šodien plkst. 16.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā tikšanās ar Solvitu Lodiņu no Latvijas Nacionālās skolotāju savienības un Latvijas Tradicionālās kultūras asociācijas

Sarunas tēma „Jaunā laikmeta izglītība”. Šobrīd Latvijā, arī Ventspilī, daļa vecāku aktivizējas, radot un veidojot sabiedrisko domu, kā tālāk attīstīties skolām, mācību sistēmai. Vecāki ir gatavi domāt un darboties, lai paši radītu gaismas un zināšanu telpu saviem bērniem.

Brīvās jeb vecāku iniciatīvas skolas veidošanās IKŠĶILĒ

Visi vecāki, kurus interesē mūsdienīga, bet citāda (alternatīva) izglītība saviem bērniem,
visi skolotāji, kas vēlas radoši strādāt brīvā un humānā skolā, kuras centrā atrodas Cilvēka Personība,
un visi, kuri vēlētos līdzdarboties un atbalstīt

jaunas Brīvās skolas veidošanos Ikšķilē

Brīvās jeb vecāku iniciatīvas skolas veidošanās IKŠĶILĒ

un visi, kuri vēlētos līdzdarboties un atbalstīt

jaunas Brīvās jeb  kopienu skolas veidošanos

VESELĪBAI, DVĒSELEI un PRIEKAM

VESELĪBAI, DVĒSELEI un PRIEKAM

Vakar

Vakar...  (notikumu arhīvs)

=====================================

Maigā Bio-Enerģētika
seminārs
24. – 31.jūlijs

Semināru vada Ričards K. Overlijs (ASV)
Teologs, psihoterapeits, Maigās Bio-Enerģētikas (MBE) terapeits un pasniedzējs

(Vairāk informācijas varat atrast kalendāra notikumos)
===============================

“Vārda spēks. Ritma spēks. Mīlestības spēks”

2010.gada 23.- 28.jūlijā

Nordtrad konferences koncerti 28. un 29.03.

NORDTRAD KONFERENCE RĪGĀ

No šā gada 26. līdz 31. martam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā konferencē Borderlands (Pierobežas) tiksies Baltijas un Ziemeļvalstu tautas mūzikas studiju programmu tīkla Nordtrad pedagogi un studenti. Konferences gaitā notiks trīs publiski koncerti, kā arī lekcijas, meistarklases, pedagogu semināri un citi pieredzes apmaiņas, informācijas un muzicēšanas pasākumi.

Tautas mūzikas studiju programmu tīklā Nordtrad (http://nordtrad.net) līdzdarbojas 16 augstskolas no Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas un kopš 2008. gada – arīJāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) etnomuzikoloģijas klase. Ik pavasari šo valstu tautas mūzikas pedagogi un studenti satiekas konferencē, kas ar meistarklasēm, lekcijām, koncertiem, pedagogu semināriem, muzicēšanu ansambļos un citām aktivitātēm ļaujot kompaktā laika sprīdī iepazīties ar katras augstskolas profilu, stiprajām pusēm, jaunumiem un aktuālajām problēmām. Šogad konference notiks Rīgā, un ne velti – iepriekšējās konferencēs interese par Latvijas tradicionālo mūziku bijusi ievērojama. Taču Latvijai tā būs arī vienreizēja iespēja redzēt Ziemeļvalstu tautas mūzikas izglītību un, protams, arī pašu mūziku visā tās dažādībā.

Esat laipni gaidīti trīs konferences koncertos!

·27. martā plkst. 19.00 JVLMA Lielajā zālē starpaugstskolu maģistra studiju programmas Nordic Master studentu un Nordtrad studentu koncerts,

Rezonanses stunda. 23. marts. Stihijas mūsos

Šodien 20:30 esam aicināti uz nākamo Stihiju cikla stundu Vienotas Gaismas centriņā Tallinas 47-5. Aicināti piedalīties Apziņas Kopējā Laukā caur stihiju un elementu aspektiem.

Notikuma konteksts - http://www.tavaskola.lv/?q=rezonanse

Komentāri

Leļļu luga „ ANSĪTIS UN GRIETIŅA”

Ielūdzam uz leļļu lugu (Bērniem no 3,5 gadiem.)

„ ANSĪTIS UN GRIETIŅA”
(Leļļu luga iestudēta pēc Valdorfpedagoģijas pamatprincipiem.)

Š.g.  3.aprīlī (svētdien)  plkst.  10.30(Krievu val.)              11.30(Latviešu val.)
Baložu ielā 28 (orientieris - veikals Weleda), ieeja no pagalma, trešajā stāvā.

Ieejas maksa 2 Ls. (vecākiem, kas pavada bērnus, ieeja bezmaksas)
Daudzbērnu ģimenēm atlaides.
Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās pa tel.29247278

Pēc izrādes bērni aizies ne tikai ar labu noskaņojumu, bet arī ar savām rokām darinātām dāvaniņām.

Satura barotne