Skip to Content

Neformālā izglītība

Popularizēt Neformālo izglītību, dalīties savā pieredzē un zināšanās. Iespējams, sarīkot kādus kopīgus pasākumus un apmācības, lai katram būtu iespēja saprast tās darbības virzienus.

Mazliet par neformālo izglītību.

“Neformālā izglītība ir jebkura ārpus formālās izglītības organizēta jauniešus izglītojoša darbība, kas papildina formālajā izglītībā iegūtās zināšanas ar prasmēm, iemaņām un praktisku pieredzi, kas nepieciešama ikvienam sociāli un ekonomiski aktīvam cilvēkam. Tā balstīta uz aktīvu mācīšanos darot to, kas patīk un liekas interesants. Jaunatnes neformālās izglītības galvenais mērķis ir veicināt un atbalstīt jauniešu personības attīstību.”

Komentāri

Normal 0 false false

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

kaspars meļņikonis

Neviens sapnis nekad nav par lielu,
neviens sapņotājs - par mazu.

Satura barotne