Skip to Content

Maigā Bio-Enerģētika un Tauriņu pieskāriena masāža

Notikuma laiks: 
Piektdiena, 2011. gada 21. Oktobris, 10:00

Maigā Bio-Enerģētika un Tauriņu pieskāriena masāža
21. oktobrī Rīgā, plkst.10:00-17:30
20. novembrī Ventspilī, plkst.10:00 – 17:00

Teorētiskā daļa - Maigā Bio-Enerģētika (vēsture, metodes pamatlicēja dr.Eva Raiha; Dzīves enerģija, Trauma, Bruņas – kas tas ir, kā tās savstarpēji mijiedarbojas un kā ietekmē mūsu un mūsu nākamo paaudžu dzīves. Ko mēs paši varam darīt, lai ierastos dzīves modeļus nenodotu tālāk saviem bērniem.
Praktiskā daļa – trīs praktiski izmantojamas tehnikas – Tauriņu pieskāriena masāža, Brazīļu pirkstu masāža, īsā Metamorfoze

MBE tehnikas izmantojamas ikdienā ģimenē vecākiem ar bērniem, tuviniekiem, draugiem kā pirmās palīdzības metode, veselības profilaksei un uzlabošanai, psihoterapijā kā papildus metode, mediķiem, īpaši vecmātēm, ginekologiem, pediatriem, fizioterapeitiem, masāžu terapeitiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, bērnu dārzu, bērnu namu darbiniekiem u.c.

Noliktavas 5, Rīga
Ls 23 (t.sk.PVN)
Pieteikšanās t.66105682 vai mob.26189503 Zanei Kvederei

Lasīt vairāk...
http://www.maigabioenergetika.lv/