Skip to Content

Ērģeļmūzikas koncerts Velēnas baznīcā

Jau trešo gadu, tuvojoties gadu mijai, Druvienas bērni, jaunieši un pieaugušie, mūzikas studiju dalībnieki, vadītāji un visi citi, kuri vēlas savu dzīvi bagātināt ar mūzikas pieredzi, dosies pieskandināt Velēnas baznīcas velves ar ērģeļu skaņu maģiskajām vibrācijām. Tas ir īpašs notikums katram, kurš gada gaitā vingrinājies klavierspēlē - sadzirdēt, kā mūzika aizskan telpā jau pavisam citādā plašumā, tembrā un noskaņā. 

Tātad - svētdien, 18. decembrī 16.00 Velēnas baznīcā notiks ērģeļmūzikas koncerts Ziemassvētku noskaņās.
Piedalās: Druvienas pamatskolas skolēni, pedagogi un absolventi.
Ieeja - bez maksas.

Mīļi gaidīti vecāki, māsas un brāļi, vecmāmiņas un vectētiņi, draugi un paziņas, skolotāji. Nāc arī tu - pievienoties skaņas un saskaņas brīnumam.

Komentāri

Pievienot jaunu komentāru

  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <p> <a> <em> <i> <b> <strong> <cite> <code> <address> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <big> <br /> <br> <ins> <del> <q> <s> <u> <acronym> <abbr> <blockquote> <br /> <dfn> <hr> <kbd> <pre> <samp> <small> <strike> <sub> <sup> <tt> <var> <img> <h3> <h4> <h5> <h6> <h1> <h2> <div> <table> <thead> <tfoot> <tbody> <caption> <th> <tr> <td> <fieldset> <legend> <map> <area> <span> <style>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or (if JavaScript is enabled) replaced with a spamproof clickable link.

Vairāk par formatēšanas iespējām

SARGS
Šis ir vajadzīgs, lai pasargātu portālu no automatizētajiem interneta sērfotājiem un izvairītos no spama. Ievērojiet lielos un mazos burtus!
SARGA Attēls
Ievadiet simbolus, kas redzami attēlā (secībā).