Skip to Content

Seminārs un jaunumi no LVK

SEMINĀRS
 
Kas ir veselība? Šo jautājumu mēs esam uzdevuši jau daudziem. Un esam saņēmuši atbildes uz jautājumiem par to, kā uzturēt sevī možumu un dzīvesprieku ejot pirtī un izdziedot latvju dainas; cik svarīga ir pareiza elpošana, kā veselības uzturēšanā izmantot ēteriskās eļļas, kad vērt homeopāta durvis utt. Tomēr, attiecībā uz cilvēku un tā veselību, ir vēl vairākas ļoti svarīgas un aktuālas tēmas, par kurām mēs vēlētos padiskutēt. Tāpēc, turpinot lekciju ciklu par veselīgu dzīvošanu, mēs aicinam Jūs uz lekciju par domu un vārdu spēku, kā arī par ūdeni, par DZĪVO ūdeni!
 
Kad un cikos: 2012.gada 24.martā, plkst: 10:30–15:00
Norises vieta: Rīga, Cēsu iela 31/3 ("Café 31" mājīgajās telpās)
Ziedojums par semināra organizēšanu: 6.00LVL, LVK biedriem 5.00LVL
Pieteikšanās sūtot dalībnieku vārdu uz: zane [dot] johansoneatgmail [dot] com
 
Semināra saturs:
 
Domu un vārdu spēks.
10:30-12:30 Lektors Reinis Ziļevs (Tukuma novada Dzīvās skolas dibinātājs): „Ticība un zināšanas par domas un vārda spēku ir mehānisms ar ko šo spēku vadīt. Ja neticam vai nezinām neko par domu un vārdu spēku - tas ir akls un graujošs spēks, kas drīzāk mums nodara pāri. Cilvēks ar savām domām un vārdiem apzināti/neapzināti programmē savu un citu dzīvi.”
Kurš pārvalda vārdu spēku un to teikšanas mākslu, spēj mainīt ne tikai sevi un savu likteni, bet arī apkārtni! :)
 
12:30 – 13:00 Tējas pauze (ar Jūsu līdzpaņemtiem veselīgiem našķiem)
 
Ūdens. Dzīvs ūdens!
13:00 – 15:00 Lektors Gatis Ārents stāstīs par ūdens enerģētiku un demonstrēs ūdens strukturēšanas aparātu.
Ūdens - tā ir dzīvība! Cilvēka dzīvības procesu norisē ūdens ieņem 2.vietu pēc gaisa. Ūdens ir šūnu barības vielu šķīdinātāja, pārnesātāja un piegādātāja viela, pilda arī informācijas pārnesēja funkcijas. Tomēr ūdens organsima šūnās nav parasta ūdens molekulu veidā, bet tas ir strukturēta jeb tā saucamā dzīva ūdens veidā, kas, savukārt, ir ūdens ar pareizu molekulu struktūru. Dzeramais ūdens nav strukturēts, tādēļ organisms pats veic ūdens strukturizāciju, patērējot lielu enerģijas daudzumu. Lietojot strukturētu ūdeni, cilvēks palīdz savam organismam saglabāt dzīvības enerģijas rezerves, ko organisms var izmantot citiem procesiem.
Informatīvi par dzīvo ūdeni var lasīt piem. te: http://abc-auriculomedicina.1w.lv/267-udens-un-veseliba/
 
LVK JAUNUMI

 Kā jau solījām, nākot pavasarim ar jaunu sparu esam atgriezušies pie izglītības jomas un šobrīd notiek aktīva informācijas vākšana par esošo situāciju – tiek izstrādāta plaša aptaujas anketa, sadarbībā ar vairākām organizācijām noris sarunas par konferences nepieciešamību utt. Tāpat turpinam rakstīt projektus un iesaistamies arī citās mūs interesējošās aktivitātēs:
• Ir iesniegts Nordplus fiansējuma saņemšanai projekts par jaunu pieeju vecāku izglītošanā;
• Rīgas dome noraidījusi projektu par vecāku līdzdalību pirmsskolu izglītībā, šobrīd skaidrojam iemeslus;
• Nākamnedēļ tiks iesniegst projekts SIF finansējuma saņemšanai "Savstarpējās sadarbības un vecāku līdzdalības veicināšana izglītības politikas veidošanā un īstenošanā"
• 16.03.12 LR1 Ģimenes studijā par vecāku iniciatīvu grupām arī LVK pārstāve Ivita Mauriņa;
• Sadarbībā ar Rīgas domi notiks kurss vecākiem par bērnu psiholoģiju (info drīzumā) ar nelielu vecāku līdzmaksājumu (1,00LVL par lekciju).
• Ņemot vērā, ka LVK atbalsa dažādus izglītības iegūšanas virzienus/veidus, sadarbībā ar mājmācību aktīvistiem tika sagatavota un nosūtīta vēstule IzM. Esam saņēmuši atbildi ar ministrijas solījumu izveidot darba grupu.
• Tāpat turpināsim šogad aizsāktās aktivitātes veselīga uztura jomā, taps vecāku apmācību kurss par uztura pamatiem, notiek komunikācija ar uztura speciālstiem.
 
Ja vēlies līdzdarboties, zini - mēs joprojām gaidam aktīvus un darīt gribošus cilvēkus, lai mūsu un Jūsu idejas un mērķi realizētos!
 
Saulainu pavasari visiem vēlot,
Zane Johansone
LVK valdes locekle
 
www.tautasskola.lv
T. +371 28658741

Rakstu iesūtīja: 
Zane Johansone