Skip to Content

LVK piedalās... Atbalsti arī Tu!

Labdien, LVK biedri, aktīvisti un domubiedri!

Vēlamies Jūs painformēt par diviem pasākumiem, kuros piedalīsies arī biedrības „Lavijas Vecāku kustība” pārstāvji. Varbūt arī Jums ir viedoklis vai ieteikums – tad dodiet mums ziņu!

1. Šo sestdien (31.03.12) LVK valdes locekle Ivita Mauriņa piedalās paneļdiskusijā "Vecāku loma izglītībā: radām kopā rītdienas skolu jau šodien!"
Diskusijas tēmas:
1) Vecāku loma skolas pārvaldībā.
2) Vecāku līdzdalība mācību procesā un skolas dzīvē.
3) Vecāku izglītošana mūsdienu izglītības izpratnes stiprināšanā.
Informācija no organizatoriem: „Kāda ir vecāku loma skolas pārvaldībā? Cik spēcīga ir vecāku "balss" un cik aktīva ir viņu līdzdalība lēmumu pieņemšanā un īstenošanā skolā, valstī? Kādu redzam vecāku iesaisti mācību procesā un skolas sociālajā un saimnieciskajā dzīvē? Kāds ir vecāku skatījums par to, kas ir laba skola, laba izglītība 21. gadsimtā? Vai nepieciešama vecāku izglītošana par jaunajām paradigmām izglītībā? Kā stiprināt vecāku pārstāvniecību un līdzdalību izglītības politikas lēmumu izstrādes un pieņemšanas procesos izglītībā?”
Diskusijas vadītājs - LR Izglītības un zinātnes ministrs, phd.cantab. Roberts Ķīlis.
Ja kādam ir viedoklis jeb ideja par šīm tēmām, lūdzam steidzami iesūtīt Ivitai: ivitamatinbox [dot] lv līdz rītdienas rītam - šo informāciju saņēmam tikai vakar, tāpēc šāda steiga.

2. Nākamo 3dien (04.04.12) LVK valdes locekle Evisa Stankus pārstāvēs LVK preses konferencē par tēmu – cik reāli izmaksā bērnu veselība?
Informācija no organizatoriem: „Mēs esam veikuši pētījumu par to, cik vecāki reāli maksā par bērnu veselību. Iegūtie dati liecina, ka bezmaksas medicīna valstī ir mīts. Tāpat arī jānorāda, ka iegūtie dati parāda to, ka CSP dati par mājsaimniecību izdevumiem par veselību neatbilst realitātei. Ņemot vērā šo informāciju, mūsu klients (Compensa Life) organizē preses konferenci par šo jautājum...”
Šajā sakarā lūdzam Jūs sadarboties un līdz 03.04.12 atbildēt uz jautājumu - cik vidēji Jūsu ģimenē vienā mēnesī izmaksā Jūsu bērna(u) veselība? Atbildes sūtiet Evisai: evisa [dot] stankusatgmail [dot] com Informācija nepieciešama, lai arī mūsu rīcībā būtu dati par vecāku viedokli attiecībā uz bezmaksas medicīnu Latvijas bērniem un šos datus varam atspoguļot konferences dalībniekiem.
 
Tāpat informējam, ka ir apkopoti anketu dati par vecāku līdzdalību izglītības politikas veidošanā (atbildes sniedza 230 vecāki) un šī informācija tuvākajās dienās būs lasāma: www.tautasskola.lv

Aicinot uz sadarbību un visiem vēlot: „Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks!”
LVK vārdā,
Valdes locekle
Zane Johansone
 
T. + 371 28658741
zane.johansone@gmail,com
www.tautasskola.lv

Rakstu iesūtīja: 
Zane Johansone