Skip to Content

Jelgavā organizē apmācības vecākiem un pedagogiem

19.maijā Jelgavā tiks uzsākts apmācību cikls vecākiem un pedagogiem. Apmācību mērķis ir - veicināt vecāku un pedagogu sadarbību pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestādēs, kā arī sniegt aktuālu informāciju bērnu attīstības un izglītošanas jomā.

Apmācību iniciatori ir biedrības „Saules skola” un „Latvijas vecāku kustība”, kas apvieno izglītības attīstības entuziastus visā Latvijā. Iniciatori aicina abpusējas kritikas vietā veicināt konstruktīvu sadarbību starp vecākiem un pedagogiem. Kopīgas apmācības un diskusijas ir viens no labākajiem veidiem kā to uzsākt.

Pirmā lekcija „Harmoniska bērnu attīstība un pieaugušo līdzdalība” noritēs 19.maijā plkst.10:00-16:00 Jelgavas Spīdolas skolā, Mātera ielā 30, Jelgavā. Tai sekos nākošā lekcija 9.jūnijā „Pozitīvas audzināšanas metodes – disciplīna un emocijas”. Pēc vasaras pārtraukuma apmācības atsāksies 18.augustā un noritēs divas reizes mēnesī. Lielāko daļu apmācību vadīs Latvijā aktuāli lektori, un par lekciju noklausīšanos tiks izsniegti sertifikāti vai apliecības.

19.maija lekcijas noslēgumā vecāki un pedagogi tiks iepazīstināti ar „Latvijas vecāku kustības” darbību un aicināti uz bezmaksas diskusijām par „vecāku tiesībām un pienākumiem izglītības iestādē” (24. maijā) un „prasmēm apvienot personīgo izaugsmi, ģimeni un karjeru” (31. maijā).

Plašāka 19. maija apmācību informācija – šeit http://www.saulesskola.lv/faili/seminar_19-05.jpg

Iveta Pavziniuka
Tālr: 26336227, ivetaatsaulesskola [dot] lv

Rakstu iesūtīja: 
Iveta Pavziniuka