Skip to Content

Tradicionālie stāsti Cēsu pils dārzā

Notikuma laiks: 
Sestdiena, 2012. gada 2. Jūnijs, 10:00

2.jūnijā Cēsu pils dārzā Cēsu pilsētas svētku viesi aicināti apmeklēt vienu no svētku sadaļām „Tradicionālie stāsti”, kas būs veltīta mūsu kultūrvēsturiskā mantojuma būtiskai daļai – tradīcijām.

Svētku apmeklētājiem būs iespēja iepazīt kopīgo un atšķirīgo latviešu, igauņu, lietuviešu un krievu tradicionālā mantojuma un amatu jomā, kā arī aktīvi līdzdarbojoties dažnedažādajās pasākuma norisēs. Vecmāmiņas un vectētiņi varēs dalīties ar padomiem un prasmēm tradicionālo amatu un virtuves gudrību demonstrēšanā, stāstīt savus bērnības un jaunības stāstus, bērni un mazbērni - izmēģināt roku tradicionālajos amatos, izgatavot sev kādu skaņu rīku, kamēr jaunieši tiks aicināti izmēģināt tradicionālo deju soļos.

Tātad - amatnieki, darbnīcas, koncerts un danči - gan priekš liela, gan maza.

Vairāk stāstīts šeit...