Skip to Content

Aicinājums pievienoties alternatīvas izglītības klases veidošanai Valmierā

Visiem vecākiem, kuriem ir interese par savādākas izglītības iespēju saviem bērniem. Mums ir brīnišķīga skolotāja, kura ir gatava strādāt ar 1.,2.klases bērniem jau no 2012.gada septembra. Skolotājai ir izstrādāta alternatīvas izglītības programma līdz 4.klasei. Programmas pamats ir balstīts uz Valdorfpedagoģijas principiem.
Tā ir individuāla pieeja katram bērnam kā personībai. Tā ir iespēja mūsu bērniem apgūt zināšanas ne tikai atzīmju un rezultātu dēļ, bet izbaudīt mācības kā māksliniecisku un radošu procesu, kurā katrs bērns tiek respektēts kā personība ar savu īpašo uzdevumu uz šīs Zemes.
Šo klasi jau no rudens ir iespējams organizēt kā mājapmācību, slēdzot līgumu ar kādu no vispārizglītojošajām skolām. Esam gatavi organizēt tikšanos.
Ja ir interese rakstiet uz e-pastu ievazundaatinbox [dot] lv vai zvaniet 29412690, 64233260 Ievai Zundai

 
Rakstu iesūtīja: 
Ievai Zunda

Komentāri

Par mācībām šajā skolā

valdorfskolotājam būt ir liela svētība. Tā ir iespēja katru dienu reaģēt uz konkrētās klases skolēnu attīstības vajadzībām - gan individuālajām, gan grupas. Laiks, ko pavadi klasē ar saviem skolēniem ir 1:1 attiecībā pret laiku, kuru Tu pavadi gatavojot nākmās dienas stundas pēcpusdienā. Tas ir ļoti darbietilpīgi, bet ļoti jēgpilni un skaisti. Vērtīgi un īsti! Tā nav mašinērija, bet dzīva pieeja augošam un savu pilnvērtīgo attīstību izdzīvojošam cilvēkam. Valdorfskolotājam nav vienalga, ko vecāki viņam ir uzticējuši un normatīvās prasības ir tikai vadlīnijas, bet ceļš ir dzīvs un mainīgs.Daudzi dokumenti nosaka, ka pamats sekmīgai izglītības ieguvei ir tieši vecāku un skolotāju sadrbība. Šajā gadijumā Nevienam nav vienalga laikā, kad daudziem viss ir vienalga!
Iedvesmai ej uz :
http://visc.gov.lv/audzinasana/metmat/audz_vjic_rik55.pdf
Droši jautāt manā E- pastā vai zvanīt Ievai, kas iedos manu Tālr. Nr. (ZZ).Un ,patiešām, tā var būt arī apvienotā klase 1. -2. tiem, vecākiem, kas Mums (skolotāju un vecāku grupai) ir gatavi uzticēties!