Skip to Content

Baltijas Jūras gājēji Undīnē

Notikuma laiks: 
Sestdiena, 2012. gada 21. Jūlijs, 16:00

Sestdien, 21.jūlijā pl.16:00
Baltijas Jūras gājēji un koncerts

Vakars iesāksies 16:00 ar zviedru žurnālista Folke Ryden dokumentālajām filmām par Baltijas jūru (angļu valodā), ekspedīcijas dalībniekiem, kas kopš jūnija beigām ir devušies 500 km garā ceļā gar Baltijas jūras krastu, pa to laiku mērojot pēdējos kilometrus ceļā no Ragaciema līdz Dubultiem.

Sagaidot pārgājiena dalībniekus ar jaunāko monitoringu rezultātiem plkst.18:30, būs iespēja iepazīties ar rezultātiem, kas iegūti posmā no Nidas, kur tālais ceļš sākās, līdz Jūrmalai, uzzināt par kampaņas mērķiem, pirmajiem secinājumiem un datu analīzi.

Vakara turpinājumā, klātesot „Mana jūra” ekspedīcijas dalībniekiem, ceļojuma pieredze tiks nodota arī foto un video stāstos.

Vakars izskanēs ar akustisku avangarda postfolkloras koncertu Dievam, Jūrai un Cilvēkiem, ko sniegs dziesminieki Elīna Līce, Dzintars Briedis un Latvīte Podiņa.

Pasaku mājas otrajā stāvā no sienām pretīm raudzīsies no gliemežvākiem veidotas gleznas.

Vairāk zinās teikt: lze Grunska
e-pasts: ilze [dot] grunskaatzemesdraugi [dot] lv
Tālr: 29830259

http://www.undine.lv/lat/index.html