Skip to Content

Maigās bioenerģētikas mācības

Gentle Bioenergetics Institute
Sadarbībā ar biedrību „Maigā Bio-Enerģētika” Latvijā piedāvā

Semināru „Ievads Maigajā Bio-Enerģētikā un Tauriņu pieskārienu masāža”
 
Kuldīgā 1.septembrī
Laiks: 10:00-17:00
Vieta: Kuldīgā, Mākslas un humanitāro zinību skolas telpās, Pētera ielā 5
Cena: Ls15
(samaksa uz vietas seminārā. Ja vajag rēķinu, dodiet ziņu, tad ar pārskaitījumu)

Pasniedzējs: Ričards Overlijs (ASV),
Maigās Bio-Enerģētikas institūta direktors (www.gentlebio-energetics.com), MBE terapeits, pasniedzējs un supervizors ar vairāk kā 30 gadu pieredzi; dažādu mācību materiālu - grāmatu, DVD, CD autors

Valoda: angļu ar tulkojumu uz latviešu

Mērķauditorija: Vecāki, vecvecāki, aizbildņi, medicīnas darbinieki, psihologi, psihoterapeiti, pedagogi, sociālie darbinieki – visi kam interesē jaunas zināšanas un praktiskas iemaņas pielietošanai gan personīgām vajadzībām, gan profesionāli.

Semināra īss apraksts:
Maigā Bio-Enerģētikas (MBE) pamatlicēja ir Vilhelma Raiha meita ārste-pediatre Eva Raiha. Strādājot kā tēva asistentei un vērojot viņa darbu Eva pievērsa īpašu uzmanību tēva ļoti saudzīgajam ķermeņa darbam ar zīdaiņiem un maziem bērniem. No šejienes arī metodes nosaukums.
Metodes pamatā ir ļoti viegls, t.s. tauriņa pieskāriens, mīlestība pret līdzcilvēkiem, ticība cilvēka spējai uz pašregulāciju un dziļa cieņu pret cilvēku dzīves pieredzēm. MBE ietver vairāk kā 30 dažādas tehnikas, 2-3 (atkarībā no iespējām) būs seminārā.
Kopš ieņemšanas brīža līdz pat aiziešanai aizsaulē mēs pieredzam dažādus notikumus (traumas), kā ietekmē mēs veidojam aizsardzības sistēmas (bruņas). Tās var būt muskuļu bruņas, ar elpošanu un enerģiju plūsmu saistītas, gan arī emocijas, pie kurām pierasts dzemdē. Šis bruņas ne tikai pasargāja mūs agrāk, bet arī ierobežo dzīvības enerģijas plūsmu un arī mūsu dzīves kvalitāti, kreativitāti un veselību šodien.

Dzīvības enerģija, Trauma, Bruņas – kas tas ir, kā tās savstarpēji mijiedarbojas un kā ietekmē mūsu un mūsu nākamo paaudžu dzīves. Ko mēs paši varam darīt, lai ierastos dzīves modeļus nenodotu tālāk saviem bērniem.

Praktiskā daļa:

Tauriņu pieskāriena masāža
Masāžas mērķis ir „uzrunāt” kodolā esošo enerģiju un palīdzēt tai izplesties. Izmantojama visa vecuma cilvēkiem - grūtniecēm, zīdaiņiem no pirmās piedzimšanas dienas, bērniem, pieaugušajiem, veciem cilvēkiem. Īpaši ieteicama zīdainīšiem, hiperaktīviem bērniem, palīdz nomierināties un iemigt. Var izmantot arī dzīvniekiem. Ideālā variantā vecāki to veic bērniem paši, daloties mīlestībā un veicinot saiknes veidošanos.

Metamorfoze (īsais variants)
Metamorfoze ir pārvērtības, kā kāpura pārvēršanās kokonā un tad par tauriņu.
Īsajā variantā izmanto, lai ievadītu enerģiju iegurnī (pie iegurņa rajona saslimšanām, kā prostatas problēmas, „auksta” dzemde, pie spontānā aborta draudiem, neauglība bez medicīniska iemesla, ja cilvēkam ir aukstas kājas, vēnu problēmas u.c.)
Bērniem palīdz integrēt dzemdību pieredzi un veicina attīstību.

Kas vēl būtu jāzina:

1. Darbs notiks uz grīdas, velciet ērtas drēbes.

2. Būs iespēja nopirkt mācību DVD tauriņu pieskāriena masāžā (cena Ls6) un Maigās Bio-Enerģētikas rokasgrāmatu latviešu valodā.

3. Par dalību seminārā dalībnieki saņems ASV MBE Institūta izdotu sertifikātu.
Par semināru nav kredītpunktu. Atkarībā profesijas novirziena sertifikāts tiek vai netiek ņemts vērā pie resertifikācijas.

Pieteikšanās, informācijai:

Ilze Jankovska e-pasts ilzejankovska1atgmail [dot] com,
mob.29211698 (zvanīt lūdzu pēc 26.augusta)

par metodi vairāk arī www.maigabioenergetika.lv

Rakstu iesūtīja: 
Ilze Jankovska