Skip to Content

Uztura un vides nozīme bērna un jauniešu veselīgai attīstībai

Notikuma laiks: 
Sestdiena, 2013. gada 16. Februāris, 10:00

Vecāku un citu interesentu semināri par veselīgu izglītību un alternatīvās izglītības iespējām 2013. gads

Sociālā iniciatīva izglītībai – iniciatīva Sev un Citiem”

Uztura un vides nozīme bērna un jauniešu veselīgai attīstībai.

Ārste - antropozofe Māra Meijere

Sestdiena,
16.02. 2013. 10.00 - 12.15/

Vidzemes Augstskola

Kā un ko ēst, lai cilvēks gūtu spēkus un enerģiju dažādām darbībām? Ko vilkt mugurā? Kādās telpās uzturēties? Materiāli, krāsas, produkti, uzturvielas…. Bērna un jaunieša ēdienkarte. Šis jautājums ir aktuāls īpaši skolas bērniem – brokastis tiek izlaistas, vakarā notiek našķošanās ar saldumiem. Bērni ir gan ar lieko svaru, gan ar pārāk mazu svaru. Ja netiek apmierināta viena no pamatvajadzībām pēc ēdiena, ko gan var runāt par augstāku vajadzību apmierināšanu….

 

Lasīt vairāk...