Skip to Content

Lietotāja profils

 

Ja neesat reģistrējies(usies), Jūsu darbības iespējas portālā būs diezgan ierobežotas. Kad būsiet reģistrēts lietotājs(-a), Jums būs iespēja komentēt rakstus, piedalīties diskusijās, veidot tēmas un vēlāk arī darba grupas vai piedalīties tajās.
Reģistrācija aizņem tikai pāris minūtes. Lai piereģistrētos, sekojiet šiem soļiem:

1. Ievadiet savu vēlamo lietotājvārdu un e-pasta adresi, uz kuru vēlies saņemt reģistrācijas apstiprinājumu un turpmākos norādījumus, un spiediet uz pogas "Izveidot jaunu kontu".
2. Uz e-pasta kastīti, kuras adresi norādījāt reģistrācijas laikā, Jums tiks izsūtīta automātiski ģenerēta Parole un turpākās instrukcijas.
Ja nesaņemat savu paroli 10 minūšu laikā, vai rodas kādi citi jautājumi - tad spiediet šeit, lai nosūtītu mums ziņu par to:
http://www.tavaskola.lv/kontakti

Var lietot tukšumzīmes; pieturzīmes, izņemot domuzīmes, izsaukumzīmes un apakšsvītras nevar lietot.
Lūdzu ievadiet pareizu epasta adresi. Visi epasti no šīs sistēmas tiks sūtīti uz šo adresi. Jūsu epasta adrese nebūs pieejama publiski un tiks izmantota tikai tad, ja Jūs vēlēsieties saņemt jaunu paroli vai arī saņemt jaunumus un paziņojumus epasta veidā par iepriekš izvēlētiem notikumiem vai izmaiņām portālā.
SARGS
Šis ir vajadzīgs, lai pasargātu portālu no automatizētajiem interneta sērfotājiem un izvairītos no spama. Ievērojiet lielos un mazos burtus!
SARGA Attēls
Ievadiet simbolus, kas redzami attēlā (secībā).