Forumu tēmas - hronoloģija

Šeit ir apkopotas visas portāla forumos publicētās tēmas.
Citas iespējas: Forumi

Domubiedri Latgales pusē!

Sveicināti!
Esam jauna ģimene no Preiļu puses (nesen pārvācāmies). Kaut arī mūsu atvasīte vēl maziņa, bet jau tagad domājam par to - kāda veida un kādā veidā izglītību sniegt. Esam nonākuši pie slēdziena, ka vislabāk būtu sūtīt tā saucamajā  alternatīvajā skoliņā - ļoti priecē jau esošās izveidotās dažādās Latvijas malās!

Sveicināti Touch Typing Study!

Vai jūs joprojām rakstiet uz klaviatūras ar diviem pirkstiem?

Attēlu un galerijas pievienošana Tavam ierakstam: Vienkāršāks paņēmiens

Attēlu ievietošana ierakstā portālā Tava Skola bijusi iespējama jau līdz šim, taču tas bija diezgan ķēpīgs process, un ne visi bija gatavi ar to nodarboties. Tagad esam ieviesuši vēl vienu attēlu ievietošanas paņēmienu, kuram nevajadzētu būt sarežģītāk kā pievienot failu epastam. Pievieno vairākus attēlus, un tie tiks automātiski pārvērsti galerijā!

Jauna Bloga ieraksta izveidošana un saglabāšana

Kā izveidot jaunu bloga ierakstu? Te ir apskatāmas soli-pa-solim instrukcijas bloga izveidošanai. Bloga ierakstu portālā Tava Skola var izveidot jebkurš lietotājs, kurš ir piereģistrējies un ienācis ar savu lietotājvārdu.

Alternatīvā pirmsskola Liepājā

Aicinu atsaukties un sadarboties vecākus un pirmsskolas skolotājus, kurus varētu ieinteresēt alternatīvās pirmsskolas izveide Liepājā.
Evaija

Lielisks konkurss jauniešiem (9.-12.klase)

Aktīvie jaunieši!

Programmas “Panākumu Universitāte” radošais kolektīvs aicina piedalīties aizraujošā pasākumā – konkursā “Piešķil dzirksti!”, kurš notiks 8. aprīlī Rīgas 93. vidusskolā (Sesku iela 72, Rīga).

Līdz šim gūtā pieredze, kā arī jauniešu atsauksmes un ieteikumi ir palīdzējuši šo konkursu sagatavot īpaši aizraujošu un interesantu.

Aicinām uz sadarbību pedagogus Montessori bērnudārzā!

prakse jauniešiem

Vai zinājāt, ka ir tāda iespēja jauniešiem iet praksē un saņemt par to stipendiju? NVA ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu realizē šādu projektu jauniešiem. Te nu ir iespēja jauniešiem iegūt praksi, ko darba devēji parasti ļoti pieprasa, bet darba devējiem - izdarīt labu darbu.

Zaiceva kubiki.

Kādas ir atsauksmes par zaiceva kubikiem?

Vecāku skola/Iespēju skola arī Ventspilī

Pavasarī draugiem.lv kādā dombiedru grupā izlasīju informāciju par tavaskola.lv un - tā kā biedrības mērķi dziļi rezonēja -  iestājos. Rudenī biedrībā iestājās vēl viens domubiedrs no Ventspils. Pēc Jāņa Vītola aicinājuma abas apmeklējām Drustu Tautskolas filiāli - Ikšķiles Brīvo skolu. Tur uzzinājām, ka par iespēju izglītību interesējusies vēl viena mums abām jau pazīstama ventspilniece.

Tava ziņa

Lai ievadītu ziņu, vispirms ir jāienāk portālā.
johanslaimigaisStarptautiskā prenatālās izglītības konference Latvijā 17.jūnijā. Pilna ziņa kalendārā.pirms 4 gadi 19 nedēļas
johanslaimigaisAlternatīvās izglītības forums Valmierā 11. maijā Vidzemes Augstskolā. Pilna ziņa kalendārā.pirms 4 gadi 23 nedēļas
johanslaimigaisĀdažu Brīvā Valdorfa skola aicina pievienoties skolēnus 10.klasē! Zvanīt Kerolai – 29405547 Vairāk informācijas http://www.tavaskola.lv/node/711pirms 5 gadi 13 nedēļas
johanslaimigaisTālākizglītības seminārs Valdorfpedagoģija pirmsskolā 2012.gada 2. - 6.jūlijā Reģistrēšanās (Rīgā, Baltā ielā 15)pirms 5 gadi 16 nedēļas
johanslaimigaisVeidojas valdorfpedagoģijā balstīta jauna klase Valmierā. Tel. 29412690, 64233260 Ievai Zundai. Visa ziņa šeit:http://www.tavaskola.lv/node/708pirms 5 gadi 18 nedēļas
johanslaimigaisVēl iespējams pieteikt dalību un pievienoties diskusijā konferencē "Garīgo vērtību stiprināšana un vērtībizglītības aktualizācija izglītībā".pirms 5 gadi 30 nedēļas
johanslaimigaisAicinājums pievērst uzmanību Vecāku kustības aptaujai www.tautasskola.lv/pirms 5 gadi 30 nedēļas

Mūsu draugu lapas:

Tautasforums.lv

Tautasskola.lv

Saulesskola.lv

Drustu tautskola 99 Baltie Zirgi

Ikšķiles Brīvā Skola

Latvijas Humānās Pedagoģijas Asociācija

21. Gadsimta Skola

Sokrata Tautskola

Biedrība Cita Skola, NakotnesSkola.lv

Antroposofiskā kustība

Brīvā Māras Skola

Dzīvā Skola

Šobrīd klātienē ir:

Patlaban klātienē 0 users un 3 viesi.

Čats

Lai čatotu ar kādu no klātienē esošajiem lietotājiem, vispirms ir jāienāk portālā ar savu lietotājvārdu.

Apmeklējumu skaits kopš 26.11.2010

Notikumu kalendārs